fbpx

Gazetari Besian Leka: Banorët ishin të parët që i nxorën të lënduarit nga aksidenti

Gazetari Besian Leka ka qenë ndër të parët që ka raportuar për aksidentin tragjik.

Në aksidentin tragjik në Shkup ku humbën jetën 13 persona, shumica e pasagjerëve nga autobusi janë nxjer nga vetë banorët e fshatit Llaskarcë.

Gazetari Besian Leka i cili ka qenë ndër të parët që ka raportuar për aksidentin tragjik në Shkup, përmes një statusi në rrjetin social Facebook ka thënë se shumica e të lënduarve në aksident u nxorën nga vetë banorët e fshatit.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.