fbpx

Ende asnjë lajm nga policia për humbjen enigmë të të riut nga Shkupi!

Ka gati një muaj që Arben Asllani nga Çairi humbi pa asnjë gjurmë, familjarët e trishtuar kërkonjnë ndihmë vëllau i tij shkruan në Facebook:

Familjar, Shok Miq të mij pasi njerz të huaj skom në shoqni në rjetet sociale deshta të ndaj ket lajm me ju që mos tê mireni me thash e theme ..

Ky ësht vllau im Arben Asllani i cili nga data 23.01.2019 dit e Mërkur ora 22.30h ka humb në drejtim të panjohur në SHKUP VERI dhe nga ky moment ne si familje skemi asnjë informat të sigurt që na qon deri në gjetjen e tij, ju lus gjithve mos me thirni mos me shkruni me pyetje “qka uba qka ndodhi”

Sme duhen pyetje më duhen Informacione që më qojn deri te vllau im i humbur …..

Presim nga Shteti,Policia,Mediat të miren me rastin jo vetëm të vllaut tim por gjitha rasteve tjera ..

Vrаje Enigmatike
Kidnаpime Enigmatike
Humbjе Enigmatike

Fuqia e Zotit qoft mbi shëndetin e tij dhe fatin e tij dhe të tjerve …

Gjdo info
Sinqërisht Faik Asllani
Kontakt : 078292959
E-Mail : [email protected]

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.