fbpx

Dyshohet se kështu ka dalë autobusi nga rruga ku humbën jetën 14 udhëtarë

Kjo është fotografia e cila thuhte se autbousi ka dalë nga rruga.

Rruga Shkup – Tetovë afër fshatit Llaskarcë, ku autobusi ka dalë në drejtim të kundërt e më pas ka ra në rrugën e vjetër afër fshatit Llaskarcë ku humbën jetën 14 udhëtarë dhe shumë të lënduar.

Ndryshe pas aksidentit tragjik sot dhe nesër në Maqedoni është ditë zie ndëra tre ditë në Gostivar.

Trupat e viktimvae vazhdojnë të qëndrojnë në Obduksion e më pas do të identifikohen dhe në fund do ju dorëzohen familjeve.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.