fbpx

Dy doganierë mi vodhën 3000 mijë euro, denoncon gruaja nga Kosova

Në Aeroportin Ndërkombëtar Shkup, nga Stokholmi-Suedi ka udhëtuar një grua 47 vjeçare nga Kosova.
Ajo pohon se gjatë kontrollit të bërë mbi bagazhin e saj, nga ana e dy zyrtarëve doganor i janë marrë 3000 euro.
Rastin e ka paraqitur në polici, pas çka persona nga Sektori për përgjegjësi profesionale nga Dogana janë marrë në pyetje lidhur me rastin.

Po punohet në zbardhjen e plot të rastit.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.