fbpx

Dy djemtë hajdutë grabitin shtëpinë e babait në Kumanovë, marrin 20 mijë dollarë dhe 400 mijë denarë

Policia e Kumanovës ka ngritur padi penale kundër 29-vjeçarit I.S dhe 17-vjeçarit A.S., që të dy nga Kumanova, për shkak të dyshimit se kanë kryer vepër penale ‘grabitje”.

Më datë 30 janar 2019, rreth orës 16, të dy të akuzuarit kanë kryer grabitje në shtëpinë e babait të tyre 65-vjeçar me inicialet R.S., në rrugën “Dragi Shutevski”, ku kanë marrë 20 mijë dollarë dhe 400 mijë denarë.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.