fbpx

Digjet një shtëpi në Batincë të Shkupit

Është djegur një shtëpi në fshatin Batincë të Shkupit. Sipas zjarrfikëseve të Qytetit të Shkupit, zjarri shpërtheu në mesnatë në rrugën 6 nr.14.

Ekipet kanë intervenuar në mesnatë deri në ora 2:40. Gjatë intervenimit kanë marrë pjesë gjithsej gjashtë automjete dhe 14 zjarrfikës. Kurse gjithsej 100 metra katrorë janë të përfshirë nga zjarri, ende nuk është përcaktuar dëmi.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.