fbpx

Deputeti i LSDM-së: Dyshoj se tragjedia është porositur nga jashtë,nga njerëzit anti NATO ! (FOTO)

Deputeti i LSDM, Rubin Zemon ka dyshime se tragjedia e madhe e aksidentit fatal në rrugën Shkup – Tetovë është e porositur nga jashtë.

Ai përmes një postimi në facebook ka shkruar se “ka mundësi që kjo është e porositur nga jashtë.

“Duhet të jemi të kujdesshëm tanimë kur vendi jonë po ecën në rrugën e duhur, dhe kjo mund të mos i shkojë për shtati dikujt. Disa miq të mi nga jashtë nuk e përjashtojnë mundësinë për sabotimin e autobusit dhe kjo është bërë nga jashtë. Për shkak se mejkerët anti-NATO që janë kujdestarë në opinion

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.