fbpx

Debohet shqiptari nga Italia, bënte thirrje kundër festave të fundvitit

Shqiptari banonte në Padova dhe shkruante në profilin e tij në fcb mesazhe kundër festës së Krishtlindjes.

Për më shumë ndiqni videon:

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.