fbpx

Cellopek: Mësuesja e matematikës e rrаh me dru nxënësin 10 vjeçar

Me 08.02.2019 në ora 11.00 në Stacionin Policor në Zherovjan S.Z.(53) nga fshati Cellopek ka lajmëruar se me 07.02.2019 rreth orës 09.30 djali i saj 10 vjeçar ka qenë në orën e matematikës nga ana e arsimtares H.Z. nga fshati Cellopek është sulмuаr me një mjet druri në dorë, transmeton Almakos.

Fëmijës iu është dhënë ndihmë mjekësore në ambulancën në fshati Cellopek. Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.