Bora Zemani para dhe pas operacioneve plastike

Bora Zemani momentalisht është njëra nga moderatorët më të komentuara të ekranit.
Pos për jetën personale, Zemani është komentuar shumë edhe për format e saj.

Baby Boo

Bora që momentalisht është duke udhëhequr emisionin “Përputhen” ka rënë pre e Vipave të Bllokut që kësaj të fundit i kanë publikuar disa foto ku dukej ndyshe nga sot.
Të njejtët kanë treguar edhe operacionet që sipas tyre i ka kryer Zemani.