fbpx

Arrin në 13 numri i viktimave nga aksidenti

Filipçe: 13 udhëtar kan humbur jetën në aksident

Ministri Shëndetësisë Venko Filipçe ka treguar edhe zyrtarisht se tanimë 13 udhëtar kan humbur jetën në aksident.

Ai tregoi se 6 udhëtarë kanë ndërruar jetë në spital kurse 7 tjerët në vendin e ngjarjes.

Një autobus i kompanisë “Durmo Tours” është rrokullisur në autostradën Tetovë Shkup dhe ka përfunduar jashta rruge në ora 17:00.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.