fbpx

Arben Taravari: Shumica e të aksidentuarve janë të moshave të ndryshme dhe janë nga Gostivari !

Udhëtarët te cilët kanë qenë duke udhëtuar ng Shkupi për në Gostivar kanë qenë të moshave të ndryshme dhe shumica nga qyteti I Gostivarit.
Këtë e ka konfirmuar Arben Travari kryetari I komunës së Gostivarit.

Aludohet se mes tyre ka pasur puinëtorë të administratës të cilët kanë mbaruar punën në orën 16:00 dhe kanë marrë rrugë për tu kthyer pranë familjeve të veta. Shumë familjarë me të kuptuar lajmin për aksidentin, janë drejtuar në klinikën e Shkupit për të kuptuar gjendjen e familjarëve të tyre.

Për informata më të detajizuara do të informoheni në lajmet në vazhdim

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.