fbpx

“Ankandi” për Shkurtajn “ndez” merkaton e Superiores

Vasil Shkurtaj “trazon” merkaton e janart ende pa u mbyllur dhjetori. Sulmuesi 26-vjeçar, i lindur dhe i formuar si futbollist në Greqi, po shndërrohet në “mollë” sherri për ekipet më të mira të Superiores, që besojnë se mund t’i afrohen më me lehtësi objektivit final, titullit kampion, duke patur në organikë lojtarin që ka vendosur të largohet nga Luftëtari, njofton Supersport.al.

Ky një informacion i mirë për skuadrën!

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.