Aurela Hoxha prezanton për herë të parë partnerin

Aurela Hoxha është treguar gjithnjë diskrete për jetën e saj. Së fundmi ajo ka publikuar një album ku uron të birin për ditëlindje dhe në...

Kampionia shqipatare: Dua të bëhem Mbretëresha e shahut në botë

Kler Caku, 14 vjeçarja kampione e shahut tregon se guri i saj i preferuar është mbretëresha, jo vetëm si pikë kyçe e lojës, por...

Osmani në FB: Mosrespektimi i vullnetit kthen “shumicën” para marrëveshjes së...

Fronti Evropian vazhdon të insistojë se ky koalicion ka legjitimitetin për të përfaqësuar shqiptarët dhe bashkësitë tjera etnike në Qeverinë e ardhshme, pavarësisht zhvillimit...

23 vjet nga rënia e Komandant Tigrit

Sot bëhen 23 vjet nga rënia e dëshmorit Fadil Nimani, i njohur si Komandant Tigri. Fadil Nimani ishte nga fshati Gërgoc i Gjakovës, një ushtar...

Pas Besimit u sëmur avokati i Etemit, u shty për të...

Për herë të dytë u shty seanca gjyqësore e cila ishte caktuar për fjalët e fundit në lidhje me rastin e zjarrit në spitalin...

Editorial

Hulumtime

Kristi drejt eliminimit, i thotë Oltës “ik o kurνë” + video

Video më poshtë po bën namin në rrjet duke shkaktuar komente dhe thirrje produksionit të BBV. Aty dëgjohet Kejsi që po flet me Oltën...

Dyshohet se gruaja te Gjinekologjia u vra me dy plumba në...

I dyshuari për vrasjen e ndodhur para Klinikës së Gjinekologjisë dyshohet se është ish-burri i viktimës. Siç mëson Klankosova.tv, viktima është qëlluar me dy plumba...

Më të rejat

Veshja e Françeskës në finale kalon dhe çmimin e madh!

Françeska ndoshta nuk do të mbahet shumë mend për çfarë ka thënë në Big Brother, por për çfarë ka veshur dhe sa të shtrenjtë. Në...