fbpx

Mërgimtari s’duron kolonat në Kosovë – Shikojeni veprimin e tij! (VIDEO)

Një mërgimtarë nga Kosova është nervrikosur pas kolonave të gjata të krijuara në rrugët e Kosovës.

Kësisoj, ai ka bërë një gjest duke thyer rregullat e komunikacionit.

Në videon më poshtë shihni se si vetura e tipit AUDI del nga një rrugë në tjetrën, duke thyer rregullat e komunikacionit dhe duke vënë në rrezikë vetura tjera.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.