fbpx

Arsyetohet burri që u akuzua nga gruaja e tij për dhun.ë!

Gazmed Jetullahi është burri i cili u akuza nga ish gruaja e tij Kaltrina Ibishi ka publikuar një shkrim ku tregon hapur se burri i saj ka ushtruar dhu.në mbi të por, burri i saj e ka demantuar atë shkrim ku ka shkruar:

Kame marrur shume thirrje nga miqet dhe dashamiret e mi sod, qe pa njohurit e mia une qenkam nje dhu.nus i madh qe dhe paskam dhun.uar fizikisht nje femer apo ma mire te them ish grua time,ketu po flitet per 3 vite ma heret qe ish gruja ime paska qene e gjakosur dhe e dhunu.ar fizikisht nga un(kush e njeh personin ne fjal e dine mire a eshte e mundshme nje njeri me ate nivel me duruar dhunen).Jame i prekur emocionalisht dhe psiqikisht sepse jane gjera te pa verteta por disa individ me shoqeri mendojn qe do te me poshtrojn. Une jame ne kembe dhe gjithmon me moral te fort kushe me njeh ,edhe nje fakt po me qudite shume sepse shumica e keni marrur qe une e kam rrahur edhe djalin qe e kame derguar ne spital ndersa realiteti eshte ndryshe qe do tja u tregoj:Oson kur kame shkuar ta takoj te dera e zonjes ne fjal ma ka dhene nena e zonjes po jo duke ecur por ne krah sepse Oso kishte nje infeksion qe kishe marrur nga nje semundje qe per mjeket eshte e njohur,nuk munte te ecte per shkak te dhimbjes te madhe qe kishte,e kame marr e kame derguar ne spitalin Amerikan ja kame bere disa foto (rentgen) dhe me kane thene qe duhet te shtrihet ne spital, e falenderoj prap Nenen e Osos qe ka shpreh gatishmerin me qendru ne spital gjate kurimit Oson sepse une isha ne pune, ndersa rrahja qe une mendoj qe ju ka bere Osos qe ka pas fatin qe e kam mjekuar shume shpejt edhe sod Oso ska probleme,ndersa krejt kjo qe eshte kunder meje ka te beje me kerkesen time ne gjykate per te takuar Oson sepse kete e kame te ndaluar nga nena e Osos tashe e 6 muaj,takimi im me djalin time eshte 5-10 minuta ne shkoll.

Sapo erdha nga Avokatja ime dhe besoj qe gjdo person gjdo portal qe shpifin gjera te nje anshme dhe qe eshte ne kete shpifje inciator do ta merre padin time sepse un kame familje dhe shqetsimi qe me eshte bere sod do te ndeshkohet.

Une jame i lumtur ndersa shqetesimet e dikuj qe me sheh mua te lumtur nuk dua te i barti edhe un.

Shiqoni hulumtoni analizoni data ime e ndarjes ka qene 09.12.2015(kete nate ka qene e gjakosur sipas saj) ka deshmi te bollshme se ku kame qene une me ate date edhe ku ka qene zonja ne fjale ne ate date por gjithqka do te vertetohet me gjykate, dhe nfund do te me kerkoni falje personat qe nuk me njofin sepse sod me kane shqetsuar.

Sinqerishte Gazmend Jetullahu

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.