fbpx

6 të vdеkur dhe shumë të lënduаr në aksidentin në autostradën Shkup-Tetovë

Jozyrtarish mësohet deri në oren 18.40, në aksidentit që ndodhi në autostraden Tetovë-Shkup afë fshatit Llaskarcë ka 6 të vdekur dhe shumë të lënduar. Indetiteti i të vdеkurve ende nuk bëhet i ditur.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.