fbpx

4 shqiptarë keqtrajtohen nga policia serbe (VIDEO)

Reagimi i plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Denoncohet keqtrajtimi racist nga policia serbe!

Lexoni mesazhin shikoni videon e te riut dixhital! sb

Zoti Berisha, ja sesi 24 te rinj nga mosha 18-25vjec ikin nga Shqiperia me vetem nje furgon. Shikoni dhe sesi na trajton policia serbe duke na kontrolluar imtesisht ne te ftohte dhe degjeneruar ne syte e njerzve.

Pasi dolem ne rregull perseri na kerkuan dhe na moren para.

Edi Rama ka hedhur helmin me te keq ne vendin tone saqe zor te gjejme shpetim.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.