Huliganët e serbë të Zvezdës: Ushtria veriut është e gatshme për Thaçin dhe Haradinajn

Loading...

Tifozët e klubit fashist serb Zeveza, sonte kanë shpalosur një baner me mbishkrimin kërcënues ndaj Hashim Thaçit dhe Ramush Haradinaj.

Tifozët serbë të Zvezdës të njohur me emrin Delija sonte kanë shpalosur një baner me mbishkrimin:

“Ushtria veriut është e gatshme për Thaçin dhe Haradinajn”, dhe se ata janë gati të luftojnë për Kosovën.

Loading...
Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.