Nga Elvana Gjata tek Suada Sherifi, gazetarja flet hapur: Ja pse vajzat e ekranit lidhen me djem të këqinj

Vajzat e reja që duan famë me çdo kusht, kanë një prapavijë të errët. Zgjedhin të dalin me djem të inkriminuar për të arritur aty ku duan.

Mbështeten me lekë, sigurojnë ndërhyrje për t’u promovuar e më pas bëjnë emër. Rastet dalin nga ngjarje të bujshme si ajo e Elvana Gjatës me Ervin Matën dhe Suada Sherifit, Eldi Dizdari të përfshirë në histori vrasjesh e droge.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.