Moti sot në Maqedoni

Moti sot do të jetë me temperatura të ulëta dhe me mundësi për reshjeve të shiut, kryesisht në pjesën perëndimore të vendit. Ndërsa në pjesët malore do të ketë reshje të borës.

Temperatura minimale do të jetë -1 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale do të jetë 8 gradë celsius./Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.