LAJM I FUNDIT/Ministrja del në bulevard me truprojë, studentët e gjuajnë me vezë

Ajo ka qënë e shoqëruar nga forca të sigurisë, ndërsa studentët kanë shpërthyer në ovacione.

Ata nuk kanë pranuar asnjë negociatë me të pa u plotësuar kërkesat dhe madje kanë qëlluar me bidona dhe vezë drejt saj.

Në këtë mënyrë, mund të themi se tentativa për bisedë ka dështuar.

Mësohet se Nikolla është futur në godinë dhe po qëndron në zyrën e saj.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.