Kakavijë, policia shqiptare merr zvarrë ekstremistin grek (FOTO)

Një qytetar grek është arrestuar në kufi me Greqinë. I arrestuari në kufi, identiteti i të cili nuk bëhet për momentin i ditur, ishte në listën e të padëshiruarve. Personi po merret në pyetje në zyrat e Doganës. Dyshohet se personi bën pjesë e atyre që gjatë ceremonisë mortore të Konstantin Kacifës bërë thirrje antishqiptare.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.