Bebe Rexha: Për të gjitha vajzat shqiptare – gjithçka është e mundur, ndiqni ëndrrat tuaja

Loading...

Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha dhe Dua Lipa, janë përfshirë në listën e nominimeve për ceremoninë e ‘Grammy Awards 2019’.

Nuk ka dyshim se ato kanë qenë shumë të emocionuara me rastin e nominimit, ndërsa ndjenjat e tyre i kanë ndarë edhe me milionë fansat që i ndjekin në rrjetet sociale.

“Nuk mund të besoj se jam e nominuar për dy Grammy”, ka shkruar Bebe në njërin prej postimeve të saja në Twitter.

Ndërkaq, më herët, 29-vjeçarja e ka shprehur entuziazmin e saj për faktin se në listën e nominimeve, krahas saj gjendet edhe shqiptarja tjetër, Dua Lipa.

Loading...
Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.