Barcelona e papëmbajtshme, Suarez shënon golin e tretë ndaj Espanyolit (VIDEO)

Barcelona ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Espanyolit në “RCDE Stadium”.

Ai që ka shënuar këtë herë është sulmuesi, Luis Suarez në minutën e 45′.

Pjesa e parë ka përfunduar dhe mbas pak sekondash starton e dyta. /albeu.com

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.