Arrestoh.et një shtetase e Bullgarisë në Tetovë

Loading...

Në Tetovë policia ka arres.tuar një grua shtetase e Bullgarisë, e cila ndërmjetësonte në prostitucion.

Një shtetas bullgare u arrestua dje në Tetovë, me dyshimin për ndërmjetësim në pro.stitucion, njoftojnë nga Ministria e Brendshme.

“Më 7 qershor 2018, në orën 10.00 në Tetovë, në rrugën “120 “, nga ana e policisë së SPB-Tetovë, për shkak të dyshimit për kryerjen e veprës penale “ndërmjetësim në prostit.ucion”, u arres.tua J.N. (47) nga Republika e Bullgarisë.

Nga policia gjithashtu deklarojnë se janë marr masa për zbardhjen e rastit./Telegrafi/

Loading...
Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.