Shantazhi seksual ndaj Doktorit në Gjilan

Të premten nga ora 22 e 20 “Drejtësia në Kosovë” transmeton reportazhin për arrestimin e një gruaje dhe një burri nënë dyshimin se kishin shantazhuar një doktor nga Gjilani.

Emisioni sjell pamje nga momentet kur qifti dyshohet se e kishin shantazhuar një doktor që nëse nuk i ofronte para ata do i publikonin një video intime.

Gruaja sipas përgjimeve kishte kryer një kontroll tek doktori dhe pretendohej se e kishte filmuar kërtollën mjekësore duke e shantazhuar doktorin se e kishte prekur në pjesë intime

Reportazhi sjell rrëfime dhe pamje nga përgjimet dhe momentet e dorëzimit të parave.

Në pjesën e dytë ndiqni reportazhin e përgatitur në bashkëpunim me Administratën Tatimore të Kosovës në luftimin e evazionit fiskal tek ndërtuesit e lartë.

“Drejtësia në Kosovë” çdo të premte nga ora 22 e 20 dhe repriza të hënën në mesditë.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.