Nusja nga Piroku bashkë me fëmijët shkon në aeroport dhe nuk kthehët më, Vjehri e kërkon …

Dje në ora 14 e 20 minuta, në Stacionin Plicorë Kamnjan, 57-vjeçari I.S. nga fshati Pirok i Tetovës, ka denoncuar se më 4 dhjetor rreth orës 11.00, me veturën e tij “Golf” reja e tij 36-vjeçarja, me dy fëmijët e sajë 13 dhe 16 vjeç, ka shkuar në aeroportin e Shkupit, por nuk është kthyer në shtëpi.

Merren të gjitha masat dhe aktivitetet për zbardhjen e rastit.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.