Marketi “Kipper” kërkon puntor, ja kushtet që kërkohen!

Loading...

Marketi “Kipper” ka nevojë për puntorë në pozicionin “Menaxher Marketingu”, aplikimin tuaj mund ta dërgoni në e-mailin: [email protected] deri më datë 14.12.2018

Për kushtet dhe detyrat mund të lexoni këtu:

Loading...
Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.