Kapen tre tetovarë me lëndë narkotike

Me 06.12.2018 rreth orës 18.00 në rrugën “121” në Tetovë janë arrestuar D.Z.(20) dhe E.R.(18) nga fshati Pallaticë, transmeton Almakos.

Tek to është gjetur marihuanë dhe thikë. Dje njashtu rreth orës 21.30 në rrugën “Ilindeni” në Tetovë, për shkak të posedimit të lëndëve narkotike është arrestuar edhe B.I.(34) nga Tetova.

Po punohet për zbardhjen e dy rasteve.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.