Ja kush do ta vozitë Mercedesin e Koce Trajanovskit (FOTO)

Mercedesin me të cilin ishte vozitur ish kryetari i Shkupit Koce Trajanovski do ta vozitë drejtori i kopshtit zoologjik Gjorgji Galetanovski.

Me vendim të kryebashkiakut Petre Shilegov automjeti i jepet në pronësi kopshtit zoologjik, ndërsa vendimin duhet ta miratojë këshilli i qytetit në mbledhjen e cila do të mbahet ditën e hënë

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.