Fahriu Balliu: Erdogani u vendosë shaminë me zor vajzave në Turqi (VIDEO)

Fahri Balliu ne intervistën qe ka dhëne me poshtë për gazetarin kosovar Baton Haxhiu, sulmon turqit te cilët i shpall aziatik dhe armiq.

Dëgjo videon:

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.