Adelina Tahiri e ka mësuar burrin e saj të flet shqip (VIDEO)

Adelina Tahiri ka bërë një video live në Instagram ku prezanton shtëpinë dhe familjen. Ajo shihet në një moment ne4 video ku prezanton burrin e saj maqedonas të cilin për habi e ka mësuar të flet shqip!

Shiko videon nga minuta 7:38

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.