Si ndodhi vdekja misterioze e profesorit Ruhi Bakiu??

Loading...

Në emisionin “KOD” të TV Telma janë shpalosur një sërrë faktesh mbi vdek.jen misterioze të profesorit dhe ish anëtarit në Komisioninin për Energjetik të Maqedonisë, tashmë të ndjerit Ruhi Bakiu. Pikërisht pas një zjarri në hotel Granit dhe pas shuarrjes së flakëve gjendet trupi I pajetë dhe tërësisht I djegur i Ruhi Bakiuy.

Profesori shumë here I kishte kundërshtuar vendimet e Komisionit për Energjetikë, gjithashtu edhe disa vendime të UEJL-së ku edhe vetë ishte I punësuar si profesor.

Për më shumë ndiqeni videon:

Loading...
Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.