Nuhiu: Do të vazhdojmë ti godasëm ashpër trafikantët e lëndëve narkotike

Loading...

Zv/ministri i Punëve të Brendshme, Agim Nuhiu sot ka falenderuar të gjithë ata që kanë bashkëpunuar për parandalimin e trafikimit të lëndëve narkotike. Ai tha se do të goditën pamëshirshëm shpërndarsit e lëndëve narkotike

“Të gjitha kundër trafikimit të drogës! Trafikimi i lëndëve narkotike është një tregti e paligjshme globale që përfshin kultivimin, prodhimin, shpërndarjen dhe shitjen e substancave që janë subjekt i ligjeve për ndalimin e substancave narkotike!” ka shkruar Nuhiu.

Loading...
Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.