Moti për ditën e sotme

Sot në Maqedoni në orët e hershme të mëngjesit do të mbizotërojë mot i ftohtë, me temperatura prej -3 deri në -1 gradë celsius, ndërsa ato ditore do të sillen nga 0 deri në 4 gradë maksimale.

Në viset malore priten të reshura të borës.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.