Gjorçev: Shqiptarët çdo ditë e më shumë të dëshpëruar nga Qeveria Zaev

Pas incidentit të armatosur i cili ka ndodhur natën e kaluar në qytetin e Tetovës, ka reaguar edhe deputeti i VMRO-DPMNE-së nënjë postim në rrjetin social Facebook.

Ai në postimin e tij shkroi se shqiptarët nuk fituan asgjë përveç pikëllimit.

NUK KA siguri, por ka gjuajtje,

NUK KA ekonomi, por krim,

NUK KA shpresë, por shpërngulje.

Shqiptarët çdo itë po dëshpërohen nga Qeveria e Zaevit, njejtë sikur edhe Maqedonasit.

DORËHEQJE!, ka shtuar për në fund deputeti i VMRO-DPMNE-së Vladimir Gjorçev.

Ja dhe postimi origjinal në rrejtin social Facebook:

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.