A do të ndryshohen kuadrot në kabinetin qeveritar, Lika dhe Bekteshi në pyetje?!

Loading...

Televizioni “Tellma” ka shkruar se nga burimi brenda kualicionit mësohet se Hazbi Lika dhe Kreshnik Bekteshi largohen nga kabineti qeveritar, duke shkruar se Lika do të zëvendësohet me Atilla Rexhepin ish drejtor i Spitalit të Tetovës, ndërsa Bekteshi nga Argëtim Saliu profesor në Universitetin “Nënë Tereza”.

Por këto informata i kanë dematuar nga burime partiake brenda BDI-së të pyetur nga Pa Censurë. Nga BDI pohojnë se organet partiake nuk kanë diskutuar për ndryshime të kabinetit qeveritar dhe informatat për ndryshimet kadrovike janë të pavërteta.

Muaj me radhë flitet në opinion për ndryshime të mundshme por, deri më tani zyrtarisht nuk ka asgjë të dikutuar./Pa Censurë.

Loading...
Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.