Shkupjani dhuron 4 banesa për familjet skamnore (Foto)

Halil Kastrati

Perveç mua dhe Jetonit, ne foto i shihni edhe 4 pale çelesa
U dhuruan 4 banesa pernjeher veç nga ky person.

Dy banesa jane nga 72 m2 dhe dy tjera nga 42 m2

Vlera e tyre eshte mbi 140 mije euro

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.