Një i plagosur nga ngjarja e para pak çasteve bë Tetovë!

Në qendër të qytetit të Tetovës në ora 21:20 është qëlluar me armë zjarri vetura në lëvizje ku ka ngelur një i plagosur shkruan Pa Censurë

Policia aktualisht ka rrethuar të gjithë rrugët kryesore dhe është futur brenda kazinos “Aladin” ku kërkojnë për shkaqet e fillimit të konfliktit.

Ekipet e policisë janë në terren dhe po punojnë për zbardhjen e rastiti teksa ekipa e Ndihmës së Shpejt ka marrë të plagosurin për kurim./Pa Censurë

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.