Në qendër të Tetovës gjuajtje me armë, një i lënduar

Sapo ka ndodhur një ngjarje e rëndë në qendër të Tetovë, ku një person ka gjuajtur me armë zjarri drejt një personi tjetër me ç’rast e ka lënduar rëndë njofton Pa Censurë.

Policia ka dalë në terren për informata më të hollësishme qëndroni të kyçur!

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.