“Babai i Vuqiqit” Fahri Musliu flet për herë të parë : Si e njoha nënën e Vucicit (Video)

Gazetari shqiptar Fahri Musliu ka mohuar lajmin e dhënë nga një portal kroat se ai është babai i kryeministrit serb, Vuçiq.

Në faqen e tij në Facebook Musliu thotë se ai njeh nënën e Vuciç, pasi kanë qenë kolegë, gazetarë, por mohon të ketë patur lidhje me të.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.