Rikualifikimi i veprës çon pas grilave Florim Misimin (VIDEO)

Avokati Ibrahim Bajrami jep deklaratë pas seancës gjyqësore për përleshjen e armatosur më 5 Prill në Reçicë të Vogël, ku ngeli i vrarë Naip Rexhepi nga Kumanova!

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.