Policia shoqëron Orce Kamçevin në Gjykatë (Video)

Biznesi Orce Kamçev pak çaste më parë me një veturë ngjyrë të zezë u dërgua në Gjykatën Penale të Shkupit. Mjeti hyri direkt në garazhet e gjykatëas duke shmangur në këtë mënyrë kamerat dhe gazetarët.

Gjykatësi i lëndës po vijon me marrjen në pyetje të të akuzuarit dhe pas përfundimit të marrjes në pyetje do të merret vendimi nëse i akuzuari do të dërgohet në paraburgim apo do t’i caktohet ndonjë masë tjetër paraprake.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.