Pallati i Shqipërisë në Beograd përfshihet nga zjarri

Një zjarr kanë përfshirë një pallat në Boegrad.

Zjarri ka përfshirë një pallat në Beograd, në sheshin ‘’Knjaz Mihajlova’’.

Mediat serbe thonë se bëhet fjalë për pallatin ‘’Albania’’.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur zjarrëfikësit dhe forcat policore të Serbisë.

 

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.