Në çdo moment pritet arritja e Gruevskit në Shutkë

Ekipet e të gjitha televizioneve në vend janë mbledhur para hyrjes kryesore të burgut të Shutkës në Shkup, ku nga momenti në moment pritet të dërgohet ish-kryeministri Nikolla Gruevski

Kjo pamje i sjell kamera e televizionit Alsat.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.