Gruaja e Gruevskit nuk e di se ku gjendet Nikolla

Gruaja e Nikolla Gruevskit, Borkica, nuk e di ku gjendet bashkëshorti i saj, ka lajmëruar Tv24. Sipas informacioneve, ajo ua ka hapur derën zyrtarëve që kanë kërkuar Gruevskin, por të njejtëve u ka thënë se ai nuk gjendet në shtëpi.

Ndryshe, deri në mesnatë, Gruevski mund të paraqitet vetë në burgun e Shhtkës për vuajtjen e dënimit dyvjeçar, pastaj do kërkohet nga organet e rendit.

 

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.