Ambulanca e cila transportonte një fëmijë me djegie pëson aksident

Sonte, ekipi i Spitalit të Velesit që mbante një fëmijë me djegie në klinikë pësoi aksident trafiku, duke goditur një derr të egër në autostradë.

Për fat të mirë pa viktima, por me lëndime të lehta tek motra e cila ishte nën shoqërim të pacientit, ata u transferuan së bashku në Qendrën Emergjente, njofton TetovaSot.

Pas inspektimit të punonjësve të policisë, automjeti është transportuar tashmë nga një shërbimi i marimangës në servis në Shkup.

 

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.