Zaev tregon pse nuk mund shqiptarët dhe të tjerët të jenë të barabartë me maqedonasit (VIDEO)

Zaev tregon pse nuk mund shqiptarët dhe të tjerët të jenë të barabartë me maqedonasit, në Kushtetutë… Sepse kanë shtete e tyre nacionale…

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.