Zaev: Nuk planifikojmë ndryshime në kabinetin qeveritar

Zaev: “Nuk pres ndryshime ne formacionin qeveritar, sepse kemi shumë punë dhe procese që po ndodhin tani në Parlament”, njofton Alsat-M.
Në lidhje ne thirrjet e mbrëmshme për amnistinë e Gruevskit, kryeministri Zaev tha se nuk beson që Presidenti Ivanov do të ndërmerr hap të tillë.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.